Понедельник, 08 Окт 2012

ВИРОБНИЦТВО СТЕВІЇ ЯК ПРИРОДНОГО ЦУКРОЗАМІННИКА

Створити умови для стабільного і ефективного вирощування стевії, як сировини для харчової, косметичної, хімічної, фармацевтичної промисловостей та інших споживачів.

I. СТРАТЕГІЯ ПРОЕКТУ

1.  Мета: створити умови для стабільного і ефективного вирощування стевії, як сировини для харчової, косметичної, хімічної, фармацевтичної промисловостей та інших споживачів.

2.   Напрями: розробити і впровадити у виробництво інтенсивну технологію вирощування стевії; організувати в Україні підприємницьку мережу з вирощування і переробки стевії; забезпечити виробництво лікувальної продукції із стевії для хворих цукровим діабетом; пошук ринків збуту екологічно чистої продукції, виготовленої із природного підсолоджувача.

3.  Стан і проблеми галузі: виробництво обмежується підзонами центральної та південної України; ємність внутрішнього ринку стевії у сухому листі - 3000 т; необхідна площа вирощування стевії -1000 га, наявна площа вирощування - 15 га; не усвідомлення в суспільстві значення продукції на основі стевії; необхідні наукові розробки інтенсивної технології насінництва стевії; конкурентами природного цукрозамінника є імпортні синтетичні речовини, екологічно небезпечні для здоров’я.

4. Характеристика проекту.

Організація: розробник (ІЦБ) надає замовнику (інноваційному провайдеру)на основі лізингових угод

необхідні права і ресурси для виробництва і реалізації стевії.

Продукція: сухий лист стевії, стевіозид, компоненти в харчовій, косметичній, фармакологічній

продукції.

II. ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ

1.  У виробництві: використання вітчизняних сортів стевії з врожайністю сухого листя - на рівні 2,0-2,5 т/га; агротехніка на основі біології; оптимальні   умови кооперованих поставок і реалізації; адаптована до природних ґрунтово-кліматичних і агроекологічних умов інтенсивна технологія вирощування стевії.

2.  У технологіях: інтенсивна технологія вирощування стевії забезпечує отримання високоякісного листя; нові елітні сорти стевії мають вміст дитерпенових глікозидів - 15-20%.

3.  У комерції: передача прав на ОІВ; стабільні умови контрактації; зменшення собівартості на 20%; екологічно чиста продукція

IIIПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙ

Вартість проекту - 2359 тис. грн.; термін окупності - 1,5 року; віддача на 1грн. витрат - 10 грн.

прибутку; науково-технологічний супровід — 100% під ключ

ІV.ФІНАНСОВО-ВИРОБНИЧІ ПОКАЗНИКИ

Площа посіву - 50 га; витрати на 1 га - 16759 грн; урожайність - 2,0 т / га; прибуток на 1 га - 7000

грн; рентабельність - 271 %

V. РЕЗЮМЕ ПРОЕКТУ:

1. Переваги: висока урожайність - 2-2,5 т/га сухого листя стевії; високий вміст дитерпенових глікозидів - 15-20%; зменшення собівартості на 20%; високий рівень екологічної чистоти і якості продукції.

2. Висновок:

Проект є прикладом індустріального вирощування природного цукрозамінника в умовах України і забезпечує отримання біосировини рослини стевії в обсягах, необхідних для подальшої переробки і реалізації різним галузям промисловості відповідно до попиту.

Реалізація інноваційного проекту дасть можливість вирощувати екологічно чисту, конкурентоспроможну сировину (стевію), яка успішно використовується в харчовій, косметичній промисловостях, фармакології для виробництва екологічно чистої готової продукції.

Інститут цукрових буряків НАН

Загрузка...
Загрузка...