Вторник, 25 Сен 2012

ВИРОБНИЦТВО ОВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ НА БАЗІ ГІДРОСІВБИ

Інноваційний проект спрямовано на забезпечення стабільної прибутковості овочевого бізнесу за рахунок ефективних ресурсоощадних технологій.

Інноваційний проект спрямовано на забезпечення стабільної прибутковості овочевого бізнесу за рахунок ефективних ресурсоощадних технологій.

Продуктом інноваційного проекту є адаптовані до природних і агроекологічних умов комплексні технології вирощування овочевих рослин з використанням гідросівби.

Інноваційні технології дозволяють одержувати ранню продукцію та застосовувати конвейерне виробництво овочевої продукції, перенести висів на більш пізній період з гарантованим одержанням сходів, а також інші переваги в порівнянні з вітчизняними овочевими сівалками.

Перевагами цієї технології є:

- наближення польової схожості насіння до лабораторної, що дає змогу скоротити норму висіву цибулі ріпчастої з 8-10 кг/га до 3-4 кг/га, моркви - з 5-6 кг/га до 2,5-3,0 кг/га;

- покращення умов захисту рослин від бур’янів за рахунок одержання більш ранніх повних сходів овочевих рослин;

- підвищення врожайності цибулі ріпчастої на 20-50 %, моркви - на 18-22 %;

- можливість разом з висівом локально вносити водорозчинні органо-мінеральні добрива, біологічні засоби захисту рослин, мікроелементи тощо;

- отримання екологічно безпечної овочевої продукції;

- можливість вирощування традиційно розсадних культур (наприклад, томату, перцю, селери тощо) безрозсадним способом;

-  висів, крім овочевих, насіння інших дрібнонасіннєвих рослин.

Інноваційний проект вирішує ряд основних проблем галузі овочівництва, зокрема, щодо стабілізації і подальшого ефективного розвитку овочівництва на основі новітніх енергоощадних технологій. Інноваційний бізнес-проект призначений для виробників овочевої продукції.

Інститут овочівництва і баштанництва НАН

Загрузка...
Загрузка...