Четверг, 27 Сен 2012

ВИСОКОЕФЕКТИВНА ТЕХНОЛОПЯ ВИРОЩУВАННЯ СОРТІВ-ІННОВАЦІЙ ПШЕНИЦІ О3ИМ0Ї М'ЯКОЇ МИРОНІВСЬКОЇ СЕЛЕКЦІЇ В ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ, ЯКА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОДЕРЖАННЯ 7,0 - 9,0 Т/ГА ЗЕРНА 3 ЯКІСТЮ HE НИЖЧЕ III КЛАСУ

Інноваційний бізнес-проект направлено на освоєння виробничниками Лісостепу високоефективної технології з використанням нового покоління сортів-інновацій.

Інноваційний бізнес-проект направлено на освоєння виробничниками Лісостепу високоефективної технології з використанням нового покоління сортів-інновацій.

Інноваційний проект сприяє створенню умов для стабілізації і підвищення ефективності зерновиробничої галузі в Україні. У зерновому клині України понад 40 % посівних площ займають озимі колосові культури, серед яких провідне місце у всіх зонах належить озимій пшениці, як цінній продовольчій високопродуктивній культурі.

Озиму пшеницю в Україні слід вирощувати із застосуванням сучасної інтенсивної технології. Умови лісостепової і поліської зон найсприятливіші для застосування факторів інтенсифікації. Суть технології полягає в оптимізації умов вирощування пшениці на всіх етапах росту і розвитку рослин.

Сучасні сильні і цінні сорти пшениці озимої м'якої миронівської селекції та спільні з іншими НДУ Подолянка, Переяславка, Смуглянка, Волошкова, Калинова, Колос миронівщини, Деметра, Економка, Монотип, Мадярка, Пам’яті Ремесла, Миронівська сторічна, Мирлєна, Ювіляр миронівський мають високу продуктивність та якість зерна.

Результатом виробництва із застосуванням інноваційної агроекологоадаптивної технології є отримання інноваційної продукції, показниками якої є:

- оптимальна окупність витрат, завдяки більш збалансованому використанню агротехнічних факторів продуктивності;

- високий рівень урожайності - 7,0 - 9,0 т/га та білковості - 13,5 - 14,5 %, що забезпечує збільшення збору білка на 270 - 520 кг/га;

- високий рівень екологічної безпеки і якості продукції, який можливий завдяки оптимізації технологічних операцій.

Миронівський інститут пшениці ім. В. М. Ремесла НАН

Загрузка...
Загрузка...