Вторник, 09 Окт 2012

ПОДРІБНЮВАЧ ОБРІЗКІВ ВИНОГРАДНОЇ ЛОЗИ ПВ-1,5

У секторі механізації НІВіВ "Магарач" розроблено подрібнювач обрізків виноградної лози ПВ-1,5, який призначено для їхнього збору, подрібнення й подальшого розкидання здрібненої маси у міжряддях виноградників.

Щорічно на кожному гектарі виноградника зрізається 3 - 4 тонни обрізків лоз, а за весь період його експлуатації - до 160 тонн цінної органічної маси. При існуючій технології догляду за насадженнями зрізана лоза виштовхується з міжрядь, а потім спалюється на міжклітинних дорогах або за межами виноград-ників. При цьому на кожному гектарі безповоротно втрачається 10 - 15 кг азоту, 6 - 8 кг фосфору, 12 - 16 кг калію й багато інших макро- і мікроелементів. У той же час зрізана й подрібнена вегетативна маса після загортання її у ґрунт може з успіхом служити як органічні вдобрива.

У секторі механізації НІВіВ "Магарач" розроблено подрібнювач обрізків виноградної лози ПВ-1,5, який призначено для їхнього збору, подрібнення й подальшого розкидання здрібненої маси у міжряддях виноградників, ширина яких повинна бути не менш 2,5 м. Даний подрібнювач можливе також використати у пальметных садах для виконання аналогічних операцій.

Коротка технічна характеристика подрібнювача ПВ-1,5

Агрегатуєтся із трактором    14 - 20 кН

Виробність за годину чистого часу, га/год   0,7

Робоча швидкість, км/год   не менш   2,5

Транспортна швидкість, км/год   до 8,5

Ширина захоплення лози, м    не менш   1,5

Маса, кг     500

Габаритні розміри, мм: довжина  1500

ширина   1900

висота    1000

Річний економічний ефект від однієї машини - 2560 грн.

За результатами приймальних державних випробувань (Південно-Українська МВС, м. Херсон), а також господарської перевірки на виноградниках НПАО "Массандра" подрібнювач обрізків виноградних лоз ПВ-1,5 рекомендовано до постановки на промислове виробництво в Україні.

Запропонований інноваційний проект "Подрібнювач обрізків виноградної лози ПВ-1,5» спрямован на початок промислового виробництва цієї машини і удосконалення механізованої технології вирощування виноградників з використанням біомаси подрібнюваної лози як вдобріва. Він поліпшує працю виногра-дарів і сприяє збереженню родючості земель під виноградними насадженнями. За додатковою інформацією можливо звертатися за адресою:

98600 АР Крим, м. Ялта, вул. Кірова , 31- Національний інститут винограду і вина "Магарач", НАН, Тел (0654) 32-55-91, факс 23-06-08.

Національний Інститут винограду і вина “Магарач”

Загрузка...
Загрузка...