Вторник, 18 Сен 2012

КОРМОВИЙ СОРТ СОЇ ІНТЕНСИВНОГО ТИПУ 3 ВЕГЕТАЦІЙНИМ ПЕРІОДОМ 115-125 ДНІВ, УРОЖАЙНІСТЮ НАСІННЯ 29-31 Ц/ГА, ВМІСТОМ СИРОГО ПРОТЕЇНУ - 40-42%, ЖИРУ - 19-20%, СТІЙКИЙ ДО ОСНОВНИХ ХВОРОБ, ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ В ЛІСОСТЕПУ I СТЕПУ УКРАЇНИ

Метою проекту є збільшення виробництва сої та поширення вітчизняних сортів сої в Лісостепу і Степу України.

I. СТРАТЕГІЯ ПРОЕКТУ

1.   Мета. Метою проекту є збільшення виробництва сої та поширення вітчизняних сортів сої в Лісостепу і Степу України.

2.   Напрями: високотехнологічний розвиток сільського господарства; охорона навколишнього середовища шляхом впровадження нових сортів з меншим пестицидним навантаженням.

3.  Стан та проблеми галузі. Виробництво насіння сої зростає, але проблемою є відсутність стабільно високоврожайних сортів для зон Лісостепу та Степу, та засилля сортів іноземної селекції, часто генетично модифікованих.

4. Характеристика проекту. Проект спрямований на широке впровадження нового інтенсивного сорту сої, який би задовольнив потреби виробників товарної сої за такими характеристиками, як стабільність, висока продуктивність та оптимальне поєднання вмісту білку і жиру в насінні.

II.  ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ

1. Інноваційність проекту полягає у новому поєднанні пластичності, високої продуктивності та інших важливих господарсько-цінних ознак.

III.  ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙ

Збільшення урожайності насіння сої на 3 ц/га приносить додатково 1,2 тис. грн. прибутку на 1 гектар. При поширенні сорту на площі 10 000 га ефективність інновацій становитиме 12 млн. грн.

IV.  ФІНАНСОВО-ВИРОБНИЧІ ПОКАЗНИКИ

Прогнозується реалізація насіння нового сорту протягом п’яти років на суму 600 тис. грн., додаткові надходження у вигляді роялті - 70 тис. грн.

V.  РЕЗЮМЕ ПРОЕКТУ

Переваги проекту - високий попит на аналогічну продукцію, наявність готового продукту, готового до виробництва, напрацьовані зв’язки з виробниками.

Висновок: Інноваційний продукт реалізовуватиметься у вигляді насіння нового сорту сої та ліцензійних прав на його вирощування.

ННЦ “Інститут землеробства” НАН

Загрузка...
Загрузка...